| forzasteaua a întrebat:

Buna ziua!happy credeti ca as putea deveni detectiv criminalist, terminand un liceu pe profil mate-info aici si apoi sa plec in SUA la facultate?

6 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Cred ca cineva s-a uitat prea mult la CSI. Uita-te la House si poate te faci doctor

| forzasteaua explică (pentru conundrum):

Nu m-am uitat la nici un episod din CSI daca te intereseazalaughing raspunzi la o intrebare ca sa ajuti..nu sa iti expui lucrurile de care esti obsedatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau 1 miliard de dolari daca il omori pe Woodenpints91.

| forzasteaua explică (pentru anonim_4396):

Totusi.e o diferenta intre criminal si criminalistwinking cauta in DEX daca nu cunosti limba romanahappy

| szzbun a răspuns:

Trebuie sa faci Academia de Politie din Bucuresti, sunt 50 de locuri in fiecare an, stai 3 ani si pe urma te specializezi ce vrei sa devii.

| SnaKy a răspuns:

Nu stiu, s-ar putea sa ai noroc ca in Romania orice este posibilbig grin
Funda daca am fost de folos