| Raducu9832 a întrebat:

Buna ziua, cum pot deveni politist in cadrul Directiei Generale Anticoruptie? Nu gasesc nimic pe site-ul lor si nici nu mi-l deschide corect, se tot blocheaza. Sunt interesat de scolarizarea necesarea si daca e cazul la ce scoli de politie exista profiluri de genul.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa termini Academia de Politie, sa lucrezi cativa ani in politie si daca obtii rezultate bune poti fi autorizat ca politist judiciar in DGA.