| LauDi a întrebat:

doresc sa urmez facultatea UBB: profil informatica(ca sa devin programator in c++),poate sa-mi spuna cineva ce materii voi studia la acest profil, adica stiu ca voi invata programare dar ce materii mai fac in plus gen:fac mate si fizica? Multumesc in avans!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Https://www.cs.ubbcluj.ro/......yllabi.php

Astea-s materiile. Dai click pe una si ii afli obiectivele generale/specifice.

1 răspuns:
| iamprettybored a răspuns:

Caută pe site-ul facultatii "plan de invatamant", o să gasesti un pdf cu toate cursurile din fiecare semestru de facultate. Felicitari pentru alegere și mult succes!