| Irina000 a întrebat:

Buna ziua!
Eu am admiterea saptamana viitoare la UMF Craiova si am o intrebare. In cazul in care o sa ocup un loc la cu taxa, cand trebuie sa platesc o parte din bani?
Se poate sa incep cu ratele si din toamna, la inceputul anului univeristar? Sau e obligatoriu sa dau si acum o parte din bani

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa admitere, daca ai intrat pe un loc cu taxa, te vei interesa la facultate cum trebuie sa platesti, fiecare facultate poate avea moduri proprii de plata a taxei.

| Irina000 explică (pentru Ioandelasal):

Asa este, am sunat pana la urma la decanat si mi-au spus ca se incepe din prima jumatate a lunii octombrie.