| Alex26556 a întrebat:

Bună ziua, îmi poate spune cineva dacă mai pot sa ocup locuri la cămin (Ase) și dacă nu se poate există posibilitatea să găsească cazare ieftina în București?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cazare ieftina in Bucuresti, poate gasesti imperuna cu alt coleg in camera, fiindca o garsoniera este peste 200 euro.
In ce priveste cazarea la camin, poti merge pana la camin si il poti cauta pe administatorul caminului, sau citesti la avizier cand se face repartizarea camerelor.
Intrebi si tu la secretariat, sau poate necesita sa lasi o cerere pentru camin...

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Era un interval in care trebuia sa depui cererea, nu stiu daca s-a terminat perioada.

| Nouvel a răspuns:

Cazarea in Bucuresti, e mai ieftina decat in Cluj. Atat.
De la diferite cunostinte stiu ca se inchiriaza un apartament, in care stau mai multi studenti. Daca iti convine asa... da un anunt printre colegi. Dar poti gasi anunturi cu: cautam coleg de camera.