| Zarzarica171999 a întrebat:

În noiembrie am făcut 18 ani si am făcut o cerere pe care mi-a dat o secretara sa o completez ca sa iau alocatia în continuare. În februarie mi-a venit alocatia pe decembrie și ianuarie, acum în martie nu mi-a venit. Ce trebuie sa fac pentru a mi veni în continuare? E ciudat totuși ca mi-a venit luna trecuta acum nu. Am fost și la posta și mi-a spus ca sec ca nu este nicio alocație pe numele meu. Trebuia sa vina pe 12. dau fundă

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Se poate intampla sa vina in aprilie pe doua luni (adica in jur de 160 de lei). Nu te stresa, sigur vine, doar ca fiind vorba de posta romana, vine mai greu.