| adfcg a întrebat:

in prezent sunt student la Ase,in cadrul facultatii de Economie Teoretica si Aplicata si vreau sa imi retrag dosarul de la aceasta facultate, astfel incat sa imi pot lua inapoi diploma de bacalaureat si sa ma inscriu la alta facultate.Care sunt pasii pe care trebuie sa ii parcurg? stiu ca va trebui sa depun o cerere dar as vrea sa stiu cam in cate zile o sa primesc un 'raspuns' la aceasta cerere, de asemenea stie cineva daca in persioada asta e deschis secretariatul? Oricum o sa ma duc luni sa ma interesez dar sper sa nu fie inchis..va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Cu exceptia zilelor de simbata si duminica, secretariatele facultatilor sint deschise. Insa au program (aproximativ) 9-15. Mergi dimineata.