| Ruzxy a întrebat:

Buna ziua, la proba scris pentru bac la logica avem voie sa facem desenele cu creionul? iar cerculetele de la diagrame trebuie sa fie neaparat perfecte?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cerculetele de la diagrame trebuie sa fie neaparat perfecte?"

și dacă ai vrea, nu reușești. Faci cu creionul desenele

| dullcat a răspuns:

Voi nu ati avut simulare? Nu vi s-a comunicat atunci ce si cum? De aia se numeste simulare. Cel mai probabil da, poti folosi creion pentru desene, tocmai sa ca poti sterge usor, si nu, nu se asteapta nimeni sa faci cercurile perfecte.

| Aprldanite a răspuns:

Desenele se fac obligatoriu in creion, ca sa nu greșești, iar cerculetele de la diagrame nu se scriu si pe foaia de examen, se scrie doar raspunsul insa analizarea, rezolvarea si inclusiv diagramele se fac pe ciorna. Bacul la logica ar trebui sa se încadreze in aprox 3 pagini, adica o singura foaie de examen