| natasa1438736 a întrebat:

Pe data de 3 iulie trebuie sa scriu un liceu in caresa merg, imi puteti spune ce liceu stiti si este frumos din Craiova?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Renumele il aduc elevii nu profesorii. Daca te apuci si cauti Andrei Saguna o sa vezi ca e al 5-lea din tara. De ce? Pentru ca profesorii isi bat joc de elevi, ii ameninta ca ori pleaca ei ori ii lasa pe vara iar saracii copii invata ca idiotii toata ziua. Un prieten de al meu a terminat cu 10, 5-8 si nu la o scoala proasta. Anul asta de abia a scos 5 la matematica si nu e un copil prost. Deci profesorii pot fi complet idioti si elevi extrem de buni.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce noroc pe tine! Vezi ca in centru, langa Primarie, exista un liceu foarte frumos, este proaspat renovat. Din pacate nu stiu cum se numeste, dar il gasesti tu.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru neutrino):

Frumos nu neaparat ca aspect. Stii afara e vopsit gardul si inauntrul e leopardul

| neutrino a răspuns (pentru Ruxandra15):

Este unul dintre marile licee din Craiova!

| Ruxandra15 a răspuns (pentru neutrino):

Mare nu inseamna si bun

| neutrino a răspuns (pentru Ruxandra15):

Este mare si in dimensiuni, cat si in renume, ideal pentru o fata!

| neutrino a răspuns (pentru Ruxandra15):

Vai, cata dreptate ai!

| Ruxandra15 a răspuns (pentru neutrino):

Renumele il aduc elevii nu profesorii. Daca te apuci si cauti Andrei Saguna o sa vezi ca e al 5-lea din tara. De ce? Pentru ca profesorii isi bat joc de elevi, ii ameninta ca ori pleaca ei ori ii lasa pe vara iar saracii copii invata ca idiotii toata ziua. Un prieten de al meu a terminat cu 10, 5-8 si nu la o scoala proasta. Anul asta de abia a scos 5 la matematica si nu e un copil prost. Deci profesorii pot fi complet idioti si elevi extrem de buni.

| Ruxandra15 a răspuns:

Cauta lista liceelor din Craiova si cauti poze cu acel liceu daca te intereseaza cum arata, Daca te intereseaza profesorii la fel cauti liceele dupa profesorii de acolo pe calificativ.

| Adanos a răspuns:

Keva liceu pentru gramatica ar trebui, nu pentru frumus3t3!