| JustArmy a întrebat:

Stie cineva daca a aparut volumul 4 din ciclul Mostenirea (Eragon), Inheritance de Christopher Paolini tradusa in romana? Daca da, va rog sa-mi dati un site de unde o pot cumpara. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| blackdragon_7370 a răspuns:

La editura Rao era mai de mult facut un anunt prin care se dadea ca data de aparitie 25 iunie. Insa depinde cat de repede ajunge cartea in librariile din tara.

| infamy a răspuns:

Sall, da a aparut... uite un site de unde poti sa o cumperi:
http://www.elefant.ro/......90297.html (fundita :o3 )