| andreix2c a întrebat:

Stie cineva la ce ora se afiseaza rezultatele contestatiilor de la evaluarea nationala? Azi, pe 3 iulie trebuie sa se afiseze, dar nu stiu o ora la care sa merg la scoala, sa vad.

Răspuns Câştigător
| FaraSareDoi a răspuns:

Pana la ora 16. Nu are rost sa stai pe drmuri. Mai bine mergi pe la ora aceea...
Pe 29 cred ca am mers de vreo trei ori la scoala si nu le afisase(waiting).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine stai cu ochii pe site-ul inspectoratului școlar al județului tău. Acolo ar trebui să apară poate mai repede decât la școala ta.

Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai răbdare să aştepţi să se afişeze pe internet, du-te la şcoală şi aşteaptă acolo... În general apar după orele prânzului.