| mihaimatei1555 a întrebat:

Bună ziua!
Sunt clasa a zecea și as dori sa dau la medicina dentara si voiam sa ma apuc usor, ușor de învățat de pe acum.
Îmi puteți spune care este mai exact materia de învățat pentru admitere, la fiecare materie? Atât bio cât și fizica cu chimie.
Căci voiam sa îmi cumpăr manualul de biologie clasa a xi Corint și compendiul, ce părere aveti de compendiu, este folositor? Și ce manuale îmi recomandați de pe care sa învăț, va rog.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Lolkkk a răspuns:

Uita-te pe net despre un manual pe care doar tu il poți înțelege si continuăti studiile si învață cât poti contează sa înveți uitate pe net studiază si fi mândru de tine