| historicalAd a întrebat:

Bună ziua!
Sunt în clasa a 10 a profesională (profil mecanic) și doresc să mă transfer la zi pe științe ale naturii. Știe cineva la ce aș da diferențele?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cozmea022004 a răspuns:

Dai diferentele la materiile pe care nu le-ai facut. Am un prieten care a facut exact ce vrei tu sa faci de la acelasi profil, si el a dat la turism si la materiile de ramura contabila.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Stiu cei de la secretariat. Contacteaza-i prin email / telefon sau prezentare fizica la biroul lor.