| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua happy Sunt in clasa a 12a si as vrea sa urmez facultatea de medicina dentara de la Iasi. Credeti ca este posibil sa intru doar invatand intrebarile din cartea pentru admitere?

2 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Ai nevoie de o doză mare de noroc să intri învățând întrebările. E mai bine să înveți materia, deoarece îți va folosi și după ce intri, spre deosebire de niște răspunsuri tocite...

| Simion_Georgiana_1997 a răspuns (pentru Clujean25):

Este foarte adevarat, doar ca m-am decis cam tarziu.
Avand in vedere ca mai am foarte putin pana la admitere, nu cred ca mai reusesc sa-mi insusesc toate cele 3 carti necesare pentru a cuprinde toata materia. Doamne ajuta, cum o fi dat pana la urma.