| Valentin1 a întrebat:

Sunt student in anul 2 la facultatea de informatica din Sibiu, insa mi-as dori sa ma transfer la facultatea de informatica din Cluj. Anul 2 a fost unul extrem de neglijat de catre mine, avand restante la majoritatea materiilor, iar pentru a face un transfer am inteles ca trebuie ca anul sa fie promovat. Anul 1 e incheiat bine, fara nicio restanta si numar maxim de credite. V-as ruga sa-mi spuneti daca exista posibilitatea de a ma transfera la Cluj si sa imi fie recunoscut anul 1 facut in Sibiu, daca anul 2 este plin de restante. Daca nu m-am exprimat destul de clar, raspund la orice intrebare aditionala. Multumesc mult si o zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Florin458 a răspuns:

Salutare!
Ai 2 variante si anume ori promovezi toate examenele si te transferi ori repeti anul 2 la Cluj!

| Valentin1 explică (pentru Florin458):

Ar fi minunat sa nu repet anul 1 macar, daca trebuie doar anul 2 recuperat, nicio problema! Multumesc pentru raspuns happy

1 răspuns: