| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU,am fost foarte suparat sa aflu ca am fost respins la ASE doar pentru 0, 03 sutimi, dar daca mai aplic in toamna am sansa sa intru? Multumesc

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca raman locuri libere, da.

| xerxes1 a răspuns:

" 0, 03 sutimi"
Cineva e praf la aritmetica.

| BackAgain a răspuns (pentru xerxes1):

Just play along, xerxes1. Cred ca toata lumea a inteles ca e vorba de 3 sutimi, de fapt.

| BackAgain a răspuns:

La cat de aproape ai fost acum, de ce n-ai avea sanse? Eventual poti sa faci contestatie daca inca nu s-a terminat perioada de contenstatii. 0, 03 sutimi e foarte putin.

| SebiAcab a răspuns:

Desigur, daca de data asta n ai intrat din cauza la 0, 03 sutimi, data care vine te straduiesti putin mai mult si intri sigur