| gogocazacu a întrebat:

Buna ziua! TPU ce sa fac daca nu cred ca trec clasa sunt foarte nelinistit si plang, cum as putea vorbi cu dirigintele sau profesorii? Ce ar trebui sa fac? Dau funda

7 răspunsuri:
| king5151 a răspuns:

Sa fii mai atent la ore mai ales acum in ultimele saptamani si sa raspunzi la ore cat mai mult, ii rogi sa iti dea niste proiecte ca sa iti mareasca nota etc

| gabriel2004o a răspuns:

Vorbește cu profesorul și vezi ce mai poți rezolva
Eventual sa recuperezi ce ai pierdut

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa treci clasa trebuie DOAR sa INVETI si sa iei note peste 5, ca sa treci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Uită-te puțin peste întrebările lui anterioare, zice că a făcut 20 de ani de pușcărie... cred că știm cu toții cum poate să-și rezolve problema.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut ca minte de ingheata apele.
La un alt topic spune ca are doar 13 ani...
Sufera de "lipsa de atentie", copilul asta! happy

| gogocazacu explică (pentru Violleta2022):

9 ani am offff

| Violleta2022 a răspuns (pentru gogocazacu):

De parca iti mai crede cineva minciunile!