| Caduceus a întrebat:

Buna ziua!
Unde se face matematica mai complexa, la facultatea de chimie sau la inginerie electrica pe energetica industriala?
Vreau un raspuns, nu o parere!

2 răspunsuri:
| KNST a răspuns:

Orice raspuns este o parere!
Tu, n-ai cum sa stii asta, pentru ca esti prea ocupat cu facutul nimicului.

| Caduceus explică (pentru KNST):

Ma refer la un raspuns relevant, bazat pe informatii reale! O parere reprezinta un raspuns irelevant in cadrul acestei intrebari. Nu trebuie sa iti explic mot-a-mot ce vreau sa aflu, trebuie doar sa nu te mai crezi prea inteligent si un mic sfat, sa te opresti din a face presupuneri, nu te pricepi deloc.