| Florin_Andrei_1998 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am inteles ca daca se scrie cu 2 pixuri diferite la bac lucrarea se anuleaza pentru ca se poate considera semn, insa lucrarea nu a fost anulata.As vrea sa fac contestatie insa ma gandesc ca profesorii care vor corecta acea lucrare vor considera semn. Poate sa fie aulata lucrarea de profesorii care o corecteaza la contestatie?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Profesorii care corecteaza dupa contestatie au aceleasi drepturi ca si cei care au corectat prima data, insclusiv sa o anuleze.
In schimb nu cred ca o vor face, daca nu au facut-o primii, dar tu decizi daca faci ori nu contestatie, pe tine te priveste, noi ne exprimam doar o parere personala.

| Bondarel99 a răspuns:

Odaca ce a fost corectata inseamna ca a fost acceptata.Ar fi culmea sa o anuleze.