| CiresGeorge a întrebat:

Buna ziua. Vin cu o intrebare. Stie cineva un liceu de stat pentru frecventa redusa in Iasi? Si daca da si stiti, puteti atasa un numar de telefon/site/data de inscriere? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca aceste informatii trebuie sa le cauti tu singur.Trebuie sa iti iei viitorul in propriile maini, nu sa astepti sa primesti chiar si datele de contact, pe care le gasesti pe siteurile institutiilor de invatamant la un click distanta.

| CiresGeorge explică:

Am cerut doar in cazul in care exista cineva care a trecut prin aceeasi situatie cu mine si ma poate ajuta.dar in rest accept si numele liceului si ma descurc de acolo.