| M25M a întrebat:

Vin cu o rugaminte.
Am nevoie de niste raspunsuri la un chestionar si as aprecia ajutorul vostru. Nu va dura mai mult de 3 minute, sunt doar 13 intrebari simple despre televiziune si televizionare, fara sa dati date personale. De asemnea ii rog doar pe cei intre 16 si 25 de ani sa raspunda.
Aici este link-ul (este facut pe google.form deci nu aveti de ce sa va ingrijorati) :
https://docs.google.com/......A/viewform

P.S. Stiu ca nu se fac teme pe acest site, deci nu-mi raportati postul, mai ales ca tema o fac eu, insa am nevoie de niste date.

Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Am raspuns happy

| Karlitta a răspuns:

Gata.