| Effyyyy a întrebat:

>Bunna: am o intrebare... as vrea sa-i cumpar un cadou unei colege ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Aayan a răspuns:

Bună.
Probabil tu stii cel mai bine ce e pe gustul ei, insa eu te-as sfatui sa ii cumperi ceva care relateaza relatia ta cu persoana ei, gen:o perinita personalizata cu poza voastra, sau o canita. Dar daca nu doresti ceva in genu, te sfatuiesc sa ii cumperi un lantisor finut, sau o bratara.
Succes. :*

1 răspuns:
| Oana65 a răspuns:

Buna!
Daca sunteti prietene foarte bune ar trebui sa stii ce culori prefera, sau daca este extravaganta... Ii poti lua un pulover de iarna, poti face niste bratari ale prieteniei sau ii poti da o imbratisare calduroasa ( cred ca are n-are valoare sentimentala ). Funda?