| Carminafrumusica a întrebat:

Ca sa primesc o nota buna la romana cam cate carti ar trebui sa citesc vara asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar conta mai mult cu ce ramai din ele. Nu cred ca se dau note pe cantitate sau, daca exista profesor care da note pe asa ceva, atunci ala nu are ce sa caute in sistemul de invatamant.

| Carminafrumusica explică (pentru anonim_4396):

Uite imi dau seama ca esti o persoana draguta si intelectuala dupa vocabular crezi ca m-ai putea ajuta cu un like la o pagina de pe facebook? uite linkul( si daca ma ajuti sa dau like poate mai imprastii pe la ceilalti prieteni... ) https://www.facebook.com/......0825833633

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Notele bune nu constau în numărul de cărți citete pe perioada verii. Tot ce contează e dacă tu ai priceput ceva din cărțile alea, dacă ți-ai dezvoltat vocabularul sau dacă ai învățat să te exprimi cât mai frumos.
Baftă.

| DavidOsam a răspuns:

Citeste Muc cel mic.