| Young27338273 a întrebat:

Cade telefonul pe jos ne panicam cade un prieten pe jos leșinam de râs dc?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De proști.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nivelul de educatie este precar.

| sierra1 a răspuns:

"cade un prieten pe jos leșinam de râs"

- poate e cazul tău! Un om normal - și ăștia sunt majoritarii - intind mereu o mână de ajutor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Diferența dintre cele două reacții? Nu știi ce este râsul. Râsul nu este distracție. Ne vedem pe noi în postura lui. Ca să nu ne doară lovitura pe care o simte el în cădere și pe care o resimțim noi, ca să descărcăm acea durere, respirăm sacadat cu gura deschisă. Se aude sunetul haha. Acesta este râsul. Acesta este orice râs. Descărcarea unei tensiuni. După aceea ne simțim bine după aceea. De aceea preferăm să râdem.

| blackann a răspuns:

De prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia sunt prosti care rad și e cam plina lumea de ei

| Scorillo a răspuns:

Telefonul e al tau - ai dat bani pe el si el este cel mai bun prieten al tau. Prietenul? da-l dracu'... avem mai multi.