| IonutEu2003 a întrebat:

Cam cu cat credeti ca vor scădea mediile de intrare la licee anul acesta?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde pana unde ideea ca scad?

| IonutEu2003 explică (pentru Adry05):

Toti ceilalti copii spun ca a fost mult mai greu decat se asteptau, în special la mate.

| Adry05 a răspuns (pentru IonutEu2003):

"toti ceilalti copii" inseamnand cati? 10? 20? 30? 100? (desi ma indoiesc ca ai auzit opinia la 100 de copii). E irelevant argumentul tau.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vor scadea mediile anul asta, eu cred ca vor creste mai mult ca anul trecut, ca toata lumea se lauda ca au facut ffff bine si se asteapta la note f mari.

| francut a răspuns:

Nu cred ca vor scade. Vad ca in fiecare an tot cresc.

| Anon31241212 a răspuns:

Eu cand am dat, in anul ala s o intrat cu cele mai mici medii de pana atunci. Din clasa mea multi aveau 7-8. Si o intrat la licee bune. La liceul la care am dat la clasele de mate info se intra cu 9.50-9.60 si in anul in care am.dat eu s-a intrat cu 8.70-8.80. Poate ss scada foarte mult, chiar si cu un punct. Succes!

| IonutEu2003 explică (pentru Anon31241212):

In ce an ai dat? Oricum, mersi.

| Anon31241212 a răspuns (pentru IonutEu2003):

In 2014. Am avut o poezie groaznica la romana atunci.

| Marin_Andrei_1993 a răspuns:

Eu zic ca o sa scada considerabil, la matematica a fost mai dificil fata de ultimii ani iar profesorii estimeaza undeva pe la 0, 50 chiar un punct.