| Aihao19 a întrebat:

Cam cum este un curs de limba engleza facut la agentia de somaj? Cateva detalii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana acum nu am auzit sa existe un curs de limba straina predat la Agentiile de somaj, pentru simplu motiv ca limba romana, este limba ceruta la munca in Romania.
Agentiile de somaj romanesti, nu fac pregatire la limbi straine, pentru servicii internationale.

| Aihao19 explică (pentru Violleta2022):

Ba da, exista, la mine in orasul Galati, A.J.O.F.M organizeaza curs de limba engleza, printre multe altele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aihao19):

Wow, inseamna ca-i ceva nou si doar local.
Daca esti eligibil, inscrie-te!