| EUeStEEu a întrebat:

Cand am completat fisele pentru inscriere la liceu, am avut de ales ce limba vom studia, engleza obligatoriu si inca una, eu am ales spaniola.
Faza e ca trebuie sa se faca o grupa, adica daca spaniola este majoritara, toata clasa face spaniola.
Intrebarea mea este-cum pot afla ce limba a fost alesa pentru clasa mea?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Suni la secretariatul liceului.

| Feri5 a răspuns:

Cel mai probabil vă va spune dirigintele despre asta. Noi nu putem anticipa nimic, însă dacă arzi de nerăbdare, sună la secretariat.