| Andrei21432432 a întrebat:

Cand am facut proba de inscriere in clasa a 9 a nu am mai pus optiuni doar mecanica si la mecanica daca nu iau acel examen, ma transfera ei automat sau?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te transfera ei nicaieri, asta este problema si alegerea ta, sa alegi liceul, unde au mai ramas locuri neocupate.

| lussa a răspuns:

Nu te transfera automat, nu vei intra nicaieri in acest caz. Ulterior, se va desfasura o noua sesiune undeva la sfarsitul verii pentru cei ce nu au intrat nicaieri, dupa numarul locurilor disponibile.