| Mari2004 a întrebat:

Când e saptămâna altfel? 2018-2019

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiecare școală și-a programat deja perioada. Mă mir că învățătoarea/diriginta clasei nu v-a anunțat. Probabil, va fi în preajma sărbătorii Paștelui.

"Programul național „Școala altfel" se va desfășura în perioada 1 octombrie 2018-31 mai 2019, pe o perioadă de 5 zile consecutive lucrătoare, a căror planificare se află la decizia unității de învățământ, anunță Ministerul Educației."

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai cand a ales unitatea ta de invatamant perioada.Eu,de exemplu, am avut-o in noiembrie pentru ca asa s-a hotarat in liceul meu.E posibil sa va anunte dupa ce se termina vacanta si reveniti la scoala.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Probabil undeva înainte de pasti