| ChioruL14 a întrebat:

Cand eram mic, aveam un vis, vroiam sa ma fac profesor de sexologie. Acum m-as face dar ce-as rezolva? Presupusii adolescenti care le-as preda lectii, deja stiu mai multe ca mine! Mi-am ratat cariera din cauza generatieisad

6 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Ai rezolva multe.
Oricum multi sunt prost informati.
Uite-te la ce intrebari adreseaza pe site.
Ti se par intrebari de oameni care stiu mai mult decat tine?
La varsta lor aveai astfel de curiozitati?
La varsta lor noi citeam Tom Sawyer, ei butoneaza de bulumaci tastele la jocuri agresive si distructive.
La varsta lor visam la un sarut, ei percep sexul ca si cum ar bea apa.
La 30 de ani vor fi satui,imbatraniti,de droguri,bautura, experimente sexuale.
La ce folos, man?
Unii habar n-au sa scrie romaneste...astia or sa ne conduca pe noi?
Da,poti fi profesor de sexologie.
Mai bine ii informeaza un prof decat strada,in modul ei vulgar.
Noi ne rupeam gaturile dupa carti, ei cer rezumate gata facute.
Scuze pentru agresivitate, m-am aprins!

| Adina77 a răspuns:

Cam ai si tu dreptatea ta.

| Alinaga a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii "presupusii elevi CARORA le-as."
si "stiu mai multe DECAT mine"

| gabytz18 a răspuns:

S-ar putea sa ai o sansa pentru gradinita laughing) dar sa fi pregatit emotional, k si aia s-ar putea sa te mai inchida pe aici pe alocuri rolling on the floor)

| Tasya05 a răspuns:

Stii, eu am 12 ani, si stiu toate chestiile astea de multt laughing. Asta e subiectul principal la scoala, in ore, in pauze etcc...laughing Daca te-ai face profesor de sexologie, nu ai avea cui sa ii predai, sunt sigura! laughing

| AndreeaDtm a răspuns:

...laughing...stiu ce zici eu la 2 ani jumate i-am explicat mamei tot ce trebuie facut in timpul luilaughing