| MoldovanAlin a întrebat:

Cand intra banii pentru bursa profesionala?
Am depus cererea si e luna Noiemrie si nu a intrat la nici un elev din clasa (Respectand regulile din lege).
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Salut,si eu am facut profesionala si mie banii mi-au intrat la sfarsitul fiecarei luni. Prima transa a venit in octombrie, cel mai bine te duci la secretariat si intreaba de banii pentru bursa. Si o sa iti spuna cand o sa intre. Banii vin de la minister, nu scoala da acei bani. Cand vin banii atunci si scoala va da banii. happy Sper ca te-am ajutat, funda? happy