| IonutzWoW a întrebat:

Cand mergem la scoala? marti sau miercuri
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Miercuri

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Miercuri mergem.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Stiam de la profi (inainte de vacanta noormal) ca se merge marti.
ministrul invatamantului a zis ca miercuri, sa ramanem acasa si in a 3 zi de PASTI, ca in perioada asta au loc PASTILE la cam toti... si sa poata sa'si sarbatoreasca toti evenimentul big grin
deci. miercuri s-a spus acum' peste tot (radio, televizor, ziare, reviste, etc.)...eu merg miercuri
:* pu[ykei si PASTE FERICIT blushing

| mrsjacksonhere a răspuns:

Miercuri

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Miercuri

| OSCARtoons a răspuns:

Marti

| Adriana1019 a răspuns:

Miercuri incepetm scoala, asa am vazut la Tv. Fundozaur plzzz?

| XK a răspuns:

Joiwinking ca miercuri si daca ma duc ore tot nu fac oh go on

| Andreea_7327 a răspuns:

Marti

| SereSmile a răspuns:

Miercuri mergem la scoala big grin ce bine! (te asigur, o zis joi cei de la minister big grin )
funda?

| HeyLyn a răspuns:

Marti.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Daca dirigintele si profesori doresc sa isi predea cursurile marti se poate ca scoala e deschisa chiar daca e Pasti.Si miercuri scoala poate incepe, dar depinde de diriginte si profesori.Cel mai bine contacteaza dirigintele sau invatatorul

| ioanamaria56 a răspuns:

Eu zic ca marti.

| Raresq123 a răspuns:

Unii marti (eu marti) altii miercuri

| chrys_2177 a răspuns:

Buna! Mergem miercuri. fundita...

| CrRimyNaLla a răspuns:

Miercuri