| SimonaBubu a întrebat:

Cand se deschid școlile?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-o anumita zi. Vom afla la momentul oportun.

| Frank51 a răspuns:

Tu nu ai internet? Cum ai postat intrebarea, de pe un cartof? Cmon ppl, you're better than that.

| aXy99 a răspuns:

Probabil prin iunie.

| JicaContra a răspuns:

Dimineata tongue

Răspuns utilizator avertizat
| DarthNiger a răspuns:

Ministrul Educatiei a precizat ca anul scolar nu o sa fie inghetat iar examenele se vor organiza in Iulie si din cate am vazut, a inceput sa se mai linisteasca situatia cu coronavirusul iar Iohannis a anuntat ca luna viitoare legile o sa se mai relaxeze.

| MaryMaria333 a răspuns:

Am auzit cum pe 16 in luna de vine. Depinde de problema. Posibil daca nu la sfarsitu lunii.