| KindKid17 a întrebat:

Cand si cum sa depun cerere pentru transfer de la Mate info la Filologie? Nu prea ma descurc la mate, iar info deloc! Colegii sunt putini si ma mai injura si nu e ok. In plus m as duce sa fiu ceva in justiție.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cererea de transfer o poti depune pana pe la sfarsitul lunii august, ca sa intre in primul CA de dupa vacanta.

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa intrebi la secretariat. De obicei se dau si teste de echivalare ( depinde de liceu) la materii gen limba latina, etc.

| Kiwibibilă a răspuns:

Mi se pare ca e tarziu deja. La noi la liceu s-au facut transferurile de acum cateva saptamani.