| anonim_4396 a întrebat:

Cand ti se face poza pentru buletin. poti purta palarie?, sau sapca?

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Nimic, nici macar ochelari de vedere, saluri, lanturi foarte groase, cercei xxl; iar fanilor de creste li se inacdreaza in asa fel poza incat sa nu apara creasta.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nimic.Ochelari de vedere se poate(Zoombe3),eu am poza de buletin asa.Asta daca porti ochelarii tot timpul. Poza de buletin trebuie sa fie facuta din fata, sa se vada ambele urechi, cu privirea fix in obiectiv, fara pozitii artistice.

| Rockart a răspuns:

O mască de Zorro nu ai vrea?

| Zoombe3 a răspuns:

@ Elliana : am foarte multi prieteni si membrii ai familiei cu ochelari de vedere permanenti si nici macar unul, nu a fost lasat sa poarte ochelarii in poza de buletin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floornimic capu gol

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fara creier, sau cum laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da,ma einstein rolling on the floor la ce intrebare a pus...clar ca'i gol nu