| Losnams a întrebat:

Cand va fi varful epidemiei de coronavirus in Romania?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa intrebam virusul, poate stie el.

| Wr3nch a răspuns:

Unii ziceau ca saptamana asta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Habar n-are nimeni, ne dam cu pararerea ca sa ne aflam in treaba si ca sa dezinformam.

| JicaContra a răspuns:

Nu stiu, si cu sistemul nostru medical si mai ales cu OAMENI IMBECILI (in momentul asta absolut matret, aud prin fereastra mai multe discutii in acelasi timp in mijlocul strazii) s-ar putea sa vina la Sfantul Asteapta

totusi, or sa prefere sa umple spitalele si vor da drumul la economie, altfel nu mai au din ce sa fure...