| Antisistem11 a întrebat:

Care a fost cea mai avansată civilizatie din istoria lumii?

13 răspunsuri:
| TrabantTurbo a răspuns:

Noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii cavernelor. Dacă mai trăiau astăzi, râdeau de noi.

| Zuzu1991 a răspuns:

United STINKY States of the God Damn America?
cel putin ei sunt convinsi de asta

| AdrianPetru98 a răspuns:

Civilizația Mesopotamiană

| johnnny123 a răspuns:

Cunosti vreo alta civilizatie din istoria lumii care a trimis roboti pe Marte sau care a construit proteze cibernetice?

| gabicoo a răspuns:

Extratereștrii!

| Werrich a răspuns:

Civilizatia maya.

| Alice270246 a răspuns:

Civilizația Egipteană. Am făcut asta la Istorie

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Din ce punct de vedere? Tehnologic? Militar? Militar am putea spune că romanii, mongolii și englezii din secolul XIX sunt în top. Tehnologic avem grecii, romanii, chinezii, arabii și lista poate continua.

| Antisistem11 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Din toate punctele de vedere.

| tonyc7 a răspuns:

Americanii! Nimeni altii nu s-au putut ridica mai presus de ei.

| tonyc7 a răspuns (pentru MeisterSchnitzel):

Din toate punctele de vedere, americanii sunt cei mai tari! Si tehnologic, si militar, si economic, si pe orice alt plan ei sunt intotdeauna nr. 1. Asta e adevarul, se si poate vedea!