| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa carte pe care ati citit-o?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Selectia sexuala la om de darwin

| zurick a răspuns:

Nu am o carte preferată,am mai multe care mi-au plăcut,chiar dacă aș avea o carte preferată,citind mai mult,topul s-ar schimba.
Așadar,cărțile care mi-au plăcut cel mai mult sunt: Cameleonul de George Arion,Orașul borcanelor de Arnaldur Indridason, Black Dahlia de James Ellroy, prima carte din seria "Cântec de gheață și de foc " de George R. R. Martin, seria Jocurile Foamei de Suzanne Collins, If I stay, gata mă opresc aici deși ar fi multe omise.