| All4QuestionS a întrebat:

Care a fost ultima medie de la facultatea de automatica si calculatoare Bucureşti, domeniul CTI în 2018/2017? Nu găsesc pe net nicăieri mediile de la politehnica de niciun fel

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Intra pe grupul de Facebook Admitere Universitatea Politehnica Bucuresti si e imposibil sa nu gasesti acolo.

| wrakas a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu avem nevoie de ajutorul tau. Tu oricum nu esti in stare sa ajuti, nici macar cu un abecedar.Nu uita sa-mi dai ignore laughing) jig0d1e mica

| All4QuestionS explică (pentru Bondarel99):

Nu mi-au acceptat cererea de înscriere în grup?‍♂️

| Bondarel99 a răspuns (pentru All4QuestionS):

Mai trimite o data