| GeorgianaVonGrunge a întrebat:

Care carte este mai frumoasa?
Sandra Brown-DESCOPERIREA sau Sandra Brown EDEN PASS?
Vreau un rezumat scurt al cartilor happy
FUNDA SI VOTURI

Răspuns Câştigător
| 0IoAnA0 a răspuns:

Mie sincer imi place sandra brown...am citit doar EDEN PASS dar mi-a placut...are intriga destula sicred ca o sa-ti placa deci cites-te-o k eu zic k merita.happy

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Niciuna. Crede-ma: aia e maculatura, nu literatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra brown? glumesti? daca vrei un rezumat scurt a lcartilor citeste doar trei pagini din toata cartea : prima, una de la mijloc s ipenultima, asa ai citit-o pe toata pentru ca is numa dialoguri
pacat ca se taie copaci pentru hartie igienica care nu e folosita in scopul ei original
fa un bine si foloseste cartile cum trebuie
citeste... sau orice vrei tu altceva in afara de brown sandra