| SWEETY777ffff a întrebat:

Care credeti ca este cel mai ok liceu din Bucuresti? Ce credeti despre liceul spiru haret profesorii sunt ok, elevii sunt prietenosi, de treaba, cum e atmosfera? Multi spun ca sunt numai fitosi si copii de bani gata.e adevarat?

Răspuns Câştigător
| LovellyAngel a răspuns:

Cel mai ok? Cum adica cel mai ok? Poate cel mai bun, cel mai lejer... Fii mai explicit/a.
Cele mai bune sunt Sava, Lazar, Sincai, Viteazu', Vianu.

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Eu am auzit la fel ca tine ca e plin de fitosi thinking Eu trec a8-a si as vrea in Sincai.

| IAOIADNAA a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre Spitu Haret, tot ce stiu despre el e ce am auzit ca sunt fitosi de bani gata. Cel mai Ok liceu din Bucuresti dupa parerea mea este Grigore Moisil

| deny2013 a răspuns:

Spiru Haret e ok.

| dreamnow a răspuns:

Depinde si de tine, ce performante vrei sa ai, pe ce profil te duci si tot asa. Daca vrei sa fii bun cred ca poti sa te duci la : Sava, Lazar (chiar daca e putin de fite este totusi in primele 5), Sincai etc. Acolo sunt copii destepti. Dupa sunt cele medii, Iorga, Neculce, Cosbuc, Spiru, Hasdeu etc. Dintre cele bune ti-l recomand pe Sincai iar daca esti bun la limbi straine atunci Cosbuc. spiru are multi fitosi... e mai bun Iorga.

| SWEETY777ffff explică:

Eu vreau sa merg pe stiinte sociale

| IrinaIri a răspuns:

Daca vrei sa ramai corigent, repetent in ideea ca nu esti bun la mate/chimie/bio, mergi la Sava sau la orice alt liceu ` de top `!
Daca vrei insa sa poti sa-ti iei bacul si sa te duci la un liceu bun, cu profesori ok, iti recomand liceu Octav Onicescu. Este din Bucuresti, sectorul 4 si este foarte bun. Are mate-info, stiinte sociale si filologie. Eu am sa optez pentru stiinte sociale pentru ca este profilul cu cele mai largi orizonturi :*