| Lola956 a întrebat:

Care e cea mai buna facultate din Bucuresti? Ion Mincu sau Spiru Haret? Si in ce sector se afla?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Cea mai buna este Facultatea de Automatica si Calculatoare de la Politehnica. big grin

| OnuOnulică a răspuns:

Spiru Haret.
Dar și Mincu e bună.

| andrei1237 a răspuns:

Eu cred ca Universitatea Ion Ionescu de la Brad Iasi este mai buna decat cele doua.

| Lola956 explică (pentru andrei1237):

Am cerut in Bucuresti deoarece vreau sa ma stabilesc acolo happy

| andrei1237 a răspuns (pentru Lola956):

Eu as alege Ion Mincu, deoarece in ultimul an s-au intrat cu note mai mari decat la Spiru Haret.