| karma123 a întrebat:

Care e faza daca te masori? M-am măsurat cu centimetrul și mi s-a zis că nu e bine sa te masori

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Faza este ca să nu crezi tot ce ți se zice.

| Catrice a răspuns:

Depinde ce masoriwinking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Lol, tare, asa e, daca o masori pe aia, s-ar putea sa nu mai creasca big grin

| Dismally a răspuns:

E o tampenie. Cum rahat afli ce inaltime ai daca nu te masori?

| Zuzu1991 a răspuns:

Morrrr de curiozitate cine si in ce context ti-a spus
ca ala ori e IMBECIL, ori are chef sa se simta el "destept" daca tu te simti prost ca ai facut ceva ce "nu e bine"

| epurasu a răspuns:

Da cum afli ce inaltime ai?! Stai linistit ca nu ti se v-a intampla nimic.

| MrAM a răspuns:

E oky, stai linistit. Masoara-te de cate ori e nevoie. Nu mai crede in superstitii si
in alte idioțenii de genu.

| unom12345 a răspuns:

Se spune în popor că dacă te măsori nu mai crești, dar desigur, e doar o superstiție, o prostie. laughing