| Smiley a întrebat:

Care este cea mai bogata tara din lume?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Qatar

5 răspunsuri:
| vader a răspuns:

Romania, se fura de 2000 de ani in tara asta si tot mai e de furat.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Statele Unite ale Americii! Iar din Europa cred ca Elvetiahee hee

| Angels a răspuns:

China,cred!

| Sheungii a răspuns:

Statele Unite ale Americii laughing

| titanic1912 a răspuns:

Ei toata lumea Germania Germania Germania... eu spun ca in cas sigur nu Romania scuzati ca caz am scris cu s dar am vazut la stiri ca tara noastra si ungaria au cele mai ieftine produse iar cele mai scumpe luxemburg si danemarca si inca unul eu cred ca ori anglia dubai ori america