| ionutalexandruion a întrebat:

Care este cea mai subtire folie autodeziva transparenta pe care o pot aplica pe o coala de hartie? vreau sa aiba un adeziv foarte puternic sa reziste in timp. coala de hartie vreau sa ia aspect de celofan dupa aplicarea acelei folii transparente

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Te-ai gandit la un sprey cu lac?
Este mai bun decat orice colant autoadeziv!
Si fixativul de par este tot un lac, merita incercat pe o faoie de hartie si vezi cum arata.Succes!

| ionutalexandruion explică (pentru traveler):

Se sterge imprimeul de pe foaie... eu vreau sa scot ceva la imprimanta si apoi sa fac ce am zis...