| TrollWorld a întrebat:

Care este cel mai bun liceu din Pascani? Miron Costin sau M Sadoveanu?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Sadoveanu are un oarecare prestigiu că na, e Colegiu dar am înțeles că și Miron Costin în ultimii ani începe să iasă în evidență.
Personal cunosc niște profesori de la Sadoveanu care sunt de nota 10, și am și prieteni pe acolo care sunt foarte mulțumiți.
Fiecare liceu are părți bune și părți proaste, important e să vrei să înveți și o să ai de la cine.