| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai uşor profil la facultate?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca pleci cu ideea de cautat `cel mai usor` mai bine nu mai faci facultate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala pe care il intelegi si care iti place

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu exista profil usor la facultate, precum nu exista nici la liceu. Daca mergi cu gandirea asta nu e ok.Depinde de tine ce vrei sa faci in viitor, ce iti place.

| BabyThisIsMe a răspuns:

Depinde ce iti place. Pentru unii cel mai usor e la stiinte ale naturii, pentru unii mate-info, pentru altii filologia.
Se zice ca cel mai ok ar fi la stiinte sociale ( e ca filo, dar fara latina).

| suntserios a răspuns (pentru BabyThisIsMe):

Confunzi profilele de liceu cu cele ale facultatii

| BabyThisIsMe a răspuns (pentru suntserios):

Am citit liceu in loc de facultate. La facultati nu se spune ' profil', se numeste ' specialitate'.
Aici depinde clar de ceea ce iti place si ce te vezi facand in viitor.

| deniskira a răspuns:

Facultatea McDonalds