| MrBlueEnergy a întrebat:

Care este chestia cu utilizator junior/senior (eu sunt senior)?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eşti seniorul...seniorului! Pentru a trece de la junior la senior trebuie sa ai peste 10 zile vechime pe site si cel puţin 100 de raspunsuri! La profilul tau, de altfel, scrie "senior". Aceasta clasificare nu are de-a face cu varsta reală.

| 愛日本 a răspuns:

Utilizatorul junior are sub 100 răspunsuri şi nu au 10 date de logare [cred că consecutiv] iar aceştia nu pot vota. În schimb ceilalţi da, da şi da.

| introduaicinumele a răspuns:

Poooi seniorii pot sa raporteze utilizatori si sa faca niste chestii in plus pe care juniorii nu le pot face. Ca sa devii senior trebuie sa ai mai multe puncte (adica raspunsuri, funde). Bafta!

| BoAfan a răspuns:

Da esti senior...adica poti sa votezi, flositor, nefolositor, amuzant stupid, inteligent
intelegi?

| ZuzaPinky120 a răspuns:

Nu esti junior. senior e un grad mai mare. cand esti senior poti vota anumite raspunsuri alor alti utilizatori. adunand mai multe puncte intrebari si raspunsuri poti deveni senior... sper ca ai inteles... funa?