| PringAloe a întrebat:

Care este diferenta dintre diploma de la o facultate pe care o faci cu frecventa(la zi) si facultatea la fara frecventa?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe acte: zero
in fapt, s-ar putea să fie

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ai facut facultatea la fara frecventa o sa scrie asta pe diploma si e posibil ca angajatorul sa prefere un candidat care a facut facultate la zi. Dar nu ar trebui sa fie o problema asa mare. Daca te duci la un job in care se cere doar sa ai studii superioare, o sa iti ia in calcul

| Werrich a răspuns:

Nu e nicio diferenta, scrie la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la fel, depinde doar de angajator daca are mofturi, in rest, nicio diferenta in nimic.

| nprenume731 a răspuns:

Nu-i mare diferență...dar s-ar putea sa conteze pentru unii angajatori