| dutzubu a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cea mai buna Facultate de Drept din Romania? Ce materii vi se par cele mai grele la aceasta facultate?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sunt facultatile de stat din cluj (babes bolyai), Bucuresti si Iasi (alexandru ioan cuza).

| KRichard a răspuns:

Cea mai buna facultate de drept, este Universitatea, iar ca si a2a facultate, recomand Titu Maiorescu (Bucuresti). Am terminat anul asta Titu Maiorescu, drept, si nu o recomand pentru ca am fost eu acolo, ci pentru ca este recunoscuta drept cea mai buna facultate de drept din Bucuresti dupa universitate